logo
Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Salı -------- KAPALI
Çarşamba - Pazar ---- 13:00 - 20:00

+90216 550 9272

+90553 370 4415

Top
 

Yeni Yıl Mesajı

Yeni Yıl Mesajı

Merhaba sevgili “Reiki Okulu” takipçileri,

Mesajıma iyisi ile kötüsü ile diye klişe olmuş bir cümle ile başlamak istemiyorum. Olması gerektiği gibi bir Yıl geçirdik çünkü. Olması gerektiği gibi derken yanlış anlaşılmasın, bilinçaltlarımızda kurguladığımız gibi demek istiyorum. Önümüzde ki Yıl’ın güzel geçmesini istiyorsak şimdiden bilinçaltımızı olmuş gibi kurgulamalıyız. Canlar, bilinçaltı şimdiyi ve geleceği ayırt edemiyor ve bize, geleceği nasıl yaşamak istiyorsak frekans ayarlarımızı öyle yapmamımıza olanak sağlıyor. Kısaca, gelecekte nasıl yaşamak istiyorsak hayatı, şimdiden öyle düşünmeliyiz. 10 gün, 100 gün, ya da 6 ay sonrasını şimdide oldu olarak yaşarsak frekans ayarlarını değiştirmiş, evrenin bütününün frekans ayarına geçmiş oluyoruz.

Unutmayın; tüm dileklerinizin siz istemeden olabilmesi evrensel olabilmekten geçer..

Evrensel olabilmen için, bütün olman gerekir..

Bütün olabilmen için, sevmen gerekir..

Sevgiyi idrak için sen, ben ayırımı yapmaman gerekir..

Sen, ben ayırımı yapmaman için farketmen gerekir..

Farketmen için, önce kendini sevmen gerekir..

Kendini sevmen için, kendini olduğun gibi kabul etmen gerekir..

İşte reçete budur..

Öyleyse yeni Yıl’a bir kala bunları şimdiden idrak etmemiz gerekir. Tüm Evren ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu AŞK dolu bir Yıl geçirmenizi diliyorum..

Reiki Okulu
İsmail Bülbül

20-21 Mart İsmail Bülbül İle Online Zihinsel Arınma Programı - Pandemiden dolayı tüm çalışmalarımızı online (görüntülü olarak) yapıyoruz. Bilgi ve randevu için: 0553 370 4415Duyuruya git