logo
Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Salı -------- KAPALI
Çarşamba - Pazar ---- 13:00 - 20:00

+90216 550 9272

+90553 370 4415

Top
 

BASINDA REİKİ OKULU

Anlatacaklarım Var Programı: İsmail Bülbül ile REİKİ Sohbeti

İlişkilerinizi şifalandırıp, bolluk-bereket'le ilgili sorunlarınızı çözebilir misiniz? Kendinizi yenileyip, istediğiniz hayatı kurmak için hazır olabilir misiniz? Dileklerinizi özel bir çalışma ve guruptaki herkesin sevgi dolu enerjisiyle evrene yollayıp birçok örnekte olduğu gibi mucizeler yaşamaya hazır misiniz? Bunlar iki günde yapılabilir mi diyorsanız ve gerçekten yeni bir ``SİZ`` olmak, kendinizde bütünü bulmak istiyorsanız kendinize hayatınızın hediyesini verip,detayları aşağıda bulunan çaılışmaya katılabilirsiniz.

- 19 Haziran 2014

DERGİ YAZILARI

Hiç tanımadığımız birinden böyle etkileniyoruz: İsmail Bülbül Röportajı

İlk görüşte aşk, merak ya da nefret nasıl oluşuyor? Merak ediyorsanız İsmail Bülbül, Işıl Cinmen'e anlattı.

- 27Haziran 2013

Bilinçaltına format: İsmail Bülbül Hakkında

Geçmişinizde yaşadığınız ve hâlâ hatırlayıp üzüldüğünüz olumsuz bir olayı bilinçaltınızdan atmak isteyip de atamıyorsanız, Bilinçaltı Uzmanı İsmail Bülbül bu konuda yardımınıza koşuyor. Bülbül; “Biz geçmişini temizlediğimizde kişinin önü, ufku açılıyor ve tertemiz oluyor” diyor.

- 25 Mayıs 2014

İsmail Bülbül ile Negatif Bir Varoluştan Pozitif Bir Varoluşa Yolculuk

İsmail Bülbül 17. Işık aşamasında Usui Reiki Grand master. Almanya’da uzun yıllar hocalık yapmış ve 3 yıldır Türkiye’de. Almanya’daki Reiki konfederasyonunda yönetim kurulunda bulunmuş bir kişi ve oradaki düzeni Türkiye’de de uyguluyor. Ve İsmail Bülbül, ayak bastığı gibi Reiki’nin anlayışında sağlam değişimler getirdi.

-10 Aralık 2013

REİKİ

Kelime anlamı “Ruhsal Şifa Enerjisi” olan Reiki, enerji transferiyle kişinin kendisine ya da başkalarına şifa verme tekniği. İlahi nur olarak tanımladığı reiki ile ilgili merak ettiğimiz tüm soruları içtenlikle yanıtlıyor. Sorularımız bitince bize önce “Bilinçaltı Kodlama Terapisi” uyguluyor. Bunun için rahat bir koltuğa uzanıyor, gözlerimizi kapatıyor ve İsmail Bülbül’ün yönlendirmeleriyle önce hatırlayabildiğimiz tüm kötü olayları ayrıntılarıyla zihnimizde canlandırıyoruz.

07-08 Mart Zihinsel Arınma Programı İstanbul, 14-15 Mart Zihinsel Arınma Programı Antalya Duyuruya git
+ +