logo
Ekolündeki uzmanlığı, aldığı dereceler ve kendi geliştirdiği özel terapi teknikleri ile, Dünyadaki sayılı Reiki öğretmenlerinden biri olan Usui Reiki 17. Işık Aşama Grandmaster Teacher İsmail Bülbül 33 yıldır yaşadığı Almanya'dan sonra şimdi Türkiye'de bulunmaktadır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Salı -------- KAPALI
Çarşamba - Pazar ---- 13:00 - 20:00

+90216 550 9272

+90553 370 4415

Top
 

Sağlık Çalışanlarına Özel Ücretsiz Bilinçaltı Kodlama Terapisi

Sağlık Çalışanlarına Özel Ücretsiz Bilinçaltı Kodlama Terapisi

💞Değerli sağlık çalışanları💞
Bu Corona döneminde sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır, bu günlerde bizler kendimizi korumak için evlere kapanmışken sizlerin sahada gösterdiğiniz fedakarlığınıza, kahramanlığınıza paha biçilemez. Şükranımızı göstermek için sizlere İsmail hocamız şu günlere özel bir nebze de olsa rahatlamanız, enerji bulmanız için ücretsiz Bilinçaltı Kodlama Terapisi yapacaktır.
Bu çalışma özellikle hastalanma korkusu, sevdiklerinize zarar gelme korkusu, sürecin getirdiği mental ve fiziksel yorgunluk temasına özel bir seanslık Bilinçaltı Kodlama Terapisi şeklinde programlanmıştır.
Çalışma saatleriniz elbette çok değişkendir ama çoğunluğa uyması açısından 11 Nisan Cumartesi 20:00 ‘de yapmayı uygun gördük.
Tanıştığımız tüm sağlık çalışanı öğrencilerimizin katılmasını çok ister tanışmadıklarımıza da hoşgeldin demek isteriz.
Çalışma ZoomCall üzerinden yapılacaktır, kayıt olmak için lütfen 0553 370 44 15 nolu telefona Whatsapptan mesaj atınız. ( Yeni tanışacaklarımız isim soy isim ve hangi pozisyonda çalıştığını bildiren bir mesaj atabilirler.)
Sevgi ve sağlıkla kalın. 🌸🌸🌸🌸🌸
Not: Tanıdığınız sağlık çalışanlarına da iletebilirsiniz.
Sağlık Çalışanlarına Özel Ücretsiz Bilinçaltı Kodlama Terapisi -İsmail Bülbül İle 3 Seanslık Korku ve Kaygıları Yönetmeye Yönelik Online Workshop Duyuruya Git